Kde fotím?

Focení probíhá v příjemném prostředí Ateliéru v továrně, který se nachází v pražských Modřanech. Zajímavý a prostorný Ateliér v továrně, jehož vlastníkem je můj skvělý fotografický kolega a přítel Antotnín Lavrenčík, není podobný žádnému jinému. A to nejen vybavením, ale hlavně atmosférou – najdete u nás vášeň, hravost, radost a pohodu. Máme rádi lidi, a když můžeme, rádi poradíme a pomůžeme. A také máme rádi kvalitní kávu.

Více informací o ateliéru naleznete zde: www.ateliervtovarne.cz

image
Photo by Unsplash

Jak focení probíhá?

Nejdříve mě zkontaktujete pomocí e-mailové schránky, mobilu nebo sociálních sítí. Vybereme spolu termín focení.  V případě, že jste si objednali focení s vizážistkou, je potřeba počítat s nějakým časem navíc. Nadále spolu probereme Vaše představy a detaily focení (oblečení, make-up apod.).

Cena za kompletní vizáž (líčení a vlasy) pro jednu osobu je 1000 Kč. Cena za jednu osobu + dítě účes (případně decentní make-up) je 1500 Kč. V případě dalších osob stanovím cenu po dohodě s vizážistkou.

Jestliže fotíme Vaše dítě, je důležité, aby bylo odpočaté (nedoporučuji tedy focení v pozdní odpolední hodiny, focení je pro malé děti poměrně náročné) a najezené. Vždy mám v ateliéru pro děti nějakou sušenku nebo ovoce, ale doporučuji vzít i vlastní svačinu. Přeci jen nevím přesně, co má Vaše děťátko rádo a co nejí. Je dobré dítě na focení psychicky připravit a podávat mu to tak, že si budeme hrát na princeznu/prince, a že si to prostě užijeme… 🙂

Když dorazíte na focení, ráda Vám udělám kávu, pustím Vaší (nebo Vašeho dítěte) oblíbenou hudbu, nabídnu skromné občerstvení. Mým přáním jen, abyste se cítili jako doma. Mezitím, co popíjíte kávu, ladíme vybrané modely oblečení a stará se o Vás moje úžasná vizážistka Táňa Staňková (tedy v případě, že jste si jí objednali). Mimochodem, Táňa je vystudovaná kadeřnice, vizážistka a akreditovaná lektorka MŠMT. Aktuálně se věnuje líčení na svatbách, natáčení pořadů, filmů a reklam a pořádáním kurzů účesů, takže si můžete být jistí, že jste v nejlepších rukách. V případě, že jste si vybrali nabídku STANDARD, vystřídáme během focení několik outfitů a scén.

Když skončíme s focením, dáte mi na sebe Váš e-mail, kam Vám do jednoho týdne zašlu veškeré fotografie z focení v plném rozlišení (většinou to ale stíhám ještě tentýž nebo další den). Vy si poté vyberete  k úpravě fotografie, které se Vám líbí a zašlete mi čísla vybraných fotografií (stačí poslední čtyři čísla každé fotografie). Poté, co od Vás obdržím čísla fotek k upravení, mám 14 dní na to, abych dokonale upravila každou fotografii. Do 14 dnů Vám posílám upravené fotografie ve dvou formátech – první je fotografie ve formátu .jpg v plném rozlišení a druhá ve formátu .png, kterou označuji příponou fb a je vhodná k ukládání na sociální sítě (je speciálně upravená tak, abych neztrácela při vložení na sociální sítě kvalitu).

A to je celý příběh. Nebo můžete dát svojí fotografii „duši“ a udělat z ní hotové umělecké dílo tak, že si z fotografie necháte udělat fotoobraz. Více informací o nabídce fotoobrazů naleznete zde: www.finearty.cz/nabidka-fotoobrazu.

fotoobraz